Biz  kimiz? neler yaparız? neredeyiz?

Keşoğlu Adi Ortaklık Şirketi 1958 yılından bugüne 3 kuşaktır Kayseri halkına hizmet veren bir kuruluştur.1986 yılından itibaren sistemli ve kusursuz çalışma şekli ile iş hayatını kolaylaştıran elektronik terazi satışı başlamıştır. 2014 yılında evini yenileyecek müşterilerimiz için mobilya satışı ile faaliyet alanlarımızı genişletmiştir. Teknoloji harikası ürünlerimizle yılların vermiş olduğu tecrübeler, ekibimiz ve teknisyenlerimizle çalışmaya devam ediyoruz. “En değerli varlığımız; Müşterimizdir” Felsefesi ile yola çıkan firmamız tam 59 yıldır, müşteri memnuniyetini ön planda tutarak en iyi hizmeti vermeye çalışıyoruz.

Kurulduğu 1958 yılından bu yana müşterilerine en iyi satış ve satış sonrası destek sunarak memnuniyetlerini görmeyi en büyük amacı haline getiren Keşoğlu Şirketi, Avrupa standartlarındaki hizmetleri ile günümüze kadar gelişmektedir. Kaliteli bir çalışma stratejisi izleyerek, kaliteyi, yüksek teknolojiyi ve hizmetimizi her geçen gün genişleterek ihtiyaçlarınızı en ekonomik yoldan çözmek kalite politikamızın temel ilkeleridir. Amacımız güvenli, sağlıklı ve doğa dostu, ileri düzey performans sağlayacak şekilde tasarlanmış cihazlarımızla sizleri buluşturarak yaşam standartlarınızı en yükseğe çekmektir.

Tüketici hakları çerçevesinde güven duyulan, özverili hizmet anlayışı yürütmek ve hızlı çözümler üretmek en büyük misyonumuzdur. Özel çalışmalar sunmak ve faaliyet alanlarımızda uygun fiyatlarla fark yaratmak da vizyonumuzun ana temellerini oluşturmaktadır. İlişki içinde olduğumuz kişi, kuruluş ve kurumlara beklentiler doğrultusunda en mükemmel hizmeti sunmak, kendimizi sürekli geliştirmek ve yenilemektir. Bu yüzden sorularınızı, önerilerinizi ve taleplerinizi önemsiyoruz.Tüm talepleriniz için, belirtilen iletişim bilgilerimizden bizlere ulaşabilirsiniz.

60 yıllık tecrübemiz ile sizlere hizmet vermeye devam ediyoruz.

İlginiz için çok teşekkür ederiz. Bir evin tüm ihtiyacını karşılayabilecek kapasiteli mağazamıza davetlisiniz.